GMONT CABLE s.r.o.

kabel3

Více o firmě

Historie firmy

Společnost Gmont cable, s.r.o. byla založena v roce 1997 v Brně. Výrobou kabelových svazků pro firmu AMP Kuřim (nyní Tyco Electronics) započala úzká spolupráce obou firem, která pokračuje až do současnosti. Získali jsme řadu parnerů v oblasti automobilového průmyslu, strojírenství i telekomunikací.


V roce 2004 uzavřela společnost významný kontrakt se zahraniční telekomunikační společností, čímž došlo k navýšení exportu kabelových svazků. Společnost se stala dodavatelem významným zákazníkům nejen po celé ČR a na Slovensku, ale také po celé Evropě

Současnost

Společnost Gmont cable s.r.o. má výhradně české zastoupení.
V současné době zaměstnává téměř 70 zaměstnanců a počítá s jejich dalším nárůstem. Gmont cable s.r.o. vyrábí a dodává kabelové svazky do různých průmyslových odvětví (např. telekomunikace, spotřební elektronika, automotiv, obráběcí stroje, atd.)

Podíl exportu kabelových svazků se pohybuje v rozmezí 25 – 30 % z celkové produkce. Trend rozvoje společnosti a exportu je stále vzrůstající.

Budoucnost

Vize a cíle společnosti

  • Neustálé zlepšování týkající se výroby a kvality produktů
  • Inovace strojních zařízení na technologie střih, odizolování kontaktování, WDT stroje a ultrazvukové sváření.
  • Zapojení se do projektů Evropské unie v oblasti vzdělávání a školení zaměstnanců, marketingového rozvoje, inovace technologií a softwarového vybavení.

Své úsilí směřujeme k zajištění nejvyšší kvality výrobků,zvyšování spokojenosti stávajících zákazníků a získání důvěry nových zákazníků.

Naší prioritou je kvalitní výrobek a spokojený zákazník. Cíleně a systematicky pracujeme na zvyšování úrovně kvality výrobků prostřednictvím zavádění nových technologií a individuálním přístupem k zakázkám.


Technologie_cinovani_vodicu

Mám zájem o spolupráci

Kontakt

Kontaktní informace

Stačí se ozvat, zbytek nechte na nás.