Produkty

Telekomunikace

Jednou z činností naší společnosti je výroba kabelových svazků pro telekomunikace a datové sítě. Metalické kabelové svazky určené pro vysokorychlostní přenos tvoří asi 30% z celkové produkce firmy. Tyto výrobky jsou vyráběny pro zahraniční telekomunikační společnosti jejichž výrobky jsou používány po celém světě.

Spotřební elektronika

Nedílnou součástí výroby jsou kabelové svazky určené pro bílou techniku. Mezi naše zákazníky v této oblasti patří výrobci průmyslových praček, sušiček, textilních strojů a domácích elektro spotřebičů.

Automotiv

Již několik let také vyrábíme kabelové svazky pro automobilový průmysl. Našimi zákazníky v této oblasti jsou, jak zahraniční, tak tuzemské firmy. Sortiment výroby je poměrně široký, zahrnuje kabelové svazky pro osobní automobily, nákladní vozy, vlakové soupravy a další dopravní prostředky.

Stroje a zařízení

Výroba kabelových svazků pro stroje a zařízení je naší hlavní činností, která představuje asi 40% celkové produkce společnosti. Kromě výroby kabelových svazků, nabízíme svým zákazníkům různé modifikace a úpravy polotovarů, které jsou použity např. u střídavých a stejnosměrných motorů. Mezi naše zákazníky v této oblasti patří významní výrobci vysokozdvižných vozíků, CNC strojů pro broušení nebo výrobci travních sekaček a traktorů.

Ostatní

Našim zákazníkům nabízíme výrobu, event. úpravu kabelových svazků, zejména určených pro zařízení, která pracují v teplotně náročném nebo agresivním prostředí. Dále se také podílíme na výrobě prototypů kabelových svazků pro závodní vozy a motocykly.

Kontaktní formulář

Evropský sociální fond v ČR